Змагання з практичного використання нейромереж «KSE Prompt Design Challenge»

Студенти першого та другого курсу коледжу скористалися чудовим шансом  стати учасниками змагань з практичного використання нейромереж «KSE Prompt Design Challenge» від колаборації KSE AI Future Laboratory і KSE Foundation.
Чотири наших команди було запрошено до Київської школи економіки на два очні етапи конкурсу:
✔️29.04 Воркшоп з практичних застосувань ChatGPT та написання ефективних промптів
✔️30.04 Змагання з промпт-інженерінгу.
На першому етапі дводенного змагання 117 учнів та студентів зі всієї України вчились працювати з великими мовними моделями на базі штучних нейронів: писати промпти, які дозволять отримати якісний результат у вирішенні практичних задач, використовувати нейромережі коректно, аби вони були ефективним помічником у цьому, залишатись етичними.
Для учасників проведено три воркшопи. З командами працювали:
Тимофій Милованов, Президент Київської школи економіки (основні принципи дизайну промптів, етика та конфіденційність при використанні ChatGPT);
Володимир Скіцько, керівник секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека» Київської малої академії наук (основи промт-інжинірингу);
Валерія Бомбандьорова, комунікаційна менеджерка в TechUkraine (використання ШІ в медіа: написання текстів та наукових робіт, переклад і аналітика).
На другому етапі відбулись безпосередньо змагання з використання штучного інтелекту для вирішення практичних задач. Команди мали обрати дві задачі з різних категорій на власний смак та представити на суд журі файл, який містить написані промпти для їх вирішення. Перемогли роботи з чіткістю логіки, творчістю та усталеністю результату.
Команда “Trifecta GPT” студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою Комп’ютерна інженерія в Сумському фаховому коледжі НУХТ, у складі:
Виниченко Євгенія
Аксьонов Ігор
Макшанов Святослав
впевнено посіла ДРУГЕ місце і отримала сертифікат на $2 000 для придбання техніки Apple!
Усі учасники
TechTriad
Мокренко Владислав
Литвиненко Денис
Степаненко Артем
GPT Magisters
Гайченя Артем
Давидов Даніїл
Світличний Владислав
Word Smiths
Твердохліб Олександр
Слівкін Андрій
Гриценко Захар
Trifecta GPT
Виниченко Євгенія
Макшанов Святослав
Аксьонов Ігор
та викладачі-ментори
Торяник Людмила
Хоменко Тетяна
Гриценко Тетяна
отримали сертифікати про участь.
Віримо, що таланти нашої молоді зроблять світ кращим!
Впевнені – попереду ще багато перемог!