Коледж має гуртожиток секційного типу на 450 місць загальною площею 5717m2.

     Гуртожиток має добру матеріальну базу, яка забезпечує належні житлово-побутові умови, умови для проживання, навчання і відпочинку. У кожній секції розміщено  6-7 житлових кімнат на 2-4 місця, кімната для самопідготовки, кімната відпочинку, кухня, допоміжні приміщення.

   Кожна секція забезпечена телевізором, радіо, холодильником , мережею Інтернет. У кімнаті для відпочинку є шахові дошки, фортепіано, періодичні видання, кабельне телебачення, відеомагнітофон, стіл для тенісу.

   У гуртожитку працюють гуртки «Молоде подружжя», «Господарочка», лекторій «Етика і естетика», «Краса і мода».

   Для мешканців гуртожитку оранізовуються цікаві заходи: вечори відпочинку, дискотеки, конкурси, творчі виставки.Серед них: «Майстриня-господиня», «Веселі сусіди», «Коли в світі тільки двоє», «Подих осені», конкурс української  кухні  тощо.

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:
-медичну довідку;
-фото розміром 3х4;
-квітанцію про оплату за проживання.
Для реєстраціі місця проживання:
-виписку з попереднього місця проживання;
-паспорт;
-для юнаків, які досягли 16 річного віку, приписне посвідчення.
Адреса гуртожитку СКХП НУХТ
м.Суми, вул. Пушкіна 1, телефон: 61-11-30
Завідувач гуртожитку: Свєтлова Неля Василівна
Вихователь: Дейнеко Валентина Іванівна

Студентські роки – краща пора в житті багатьох людей. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, спільні вечори, смішні життєві історії, сесії, часи недосипання…
   Студенти – це особлива нація – весела, завзята. Кожного року до нашого дружнього студентського колективу вливається гомінке, непосидюче, талановите поповнення. Гуртожиток приймає у свою велику сім’ю всіх новачків з теплими обіймами. У нас всі бажаючі зможуть реалізувати свої таланти, здібності, мрії…

Гуртожиток СКХП НУХТ
Відкриває Вам двері
Ласкаво просимо!