Студентські роки – це чудова пора юності, кохання, романтики, водночас – зрілості, набуття життєвого досвіду. Це час, коли для рішучих і цілеспрямованих відкриті всі шляхи, а бажання рухатися вперед змушує досягти нових успіхів.

     Добре, коли молодість проходить насичено, змістовно, яскраво.

    Студентство коледжу – це креатив і ерудиція, свобода і відповідальність, мобільність і максималізм. Саме такі – творчі, активні, небайдужі юнаки і дівчата, які прагнуть розвивати свої здібності й таланти, лідерські якості й організаторські навички є представниками студентського самоврядування коледжу.

    Студентська рада – координатор студентської діяльності. Це дружній колектив однодумців,  об’єднаних єдиною метою, ідеєю, бажанням, який готовий захищати, підтримувати, допомагати, запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо себе.

     Проте, краще за все про свою діяльність розкажуть студенти-активісти, лідери груп, просто хлопці і дівчата.

Сіромаха Інна

Сіромаха Інна

Голова Студентської ради

«У моєму словнику немає слова «неможливо»

Про те, що студентське самоврядування коледжу – це весела й творча команда, я дізналася, коли мене, першокурсницю, «посвячували» у студенти. Згодом почалася передвиборна кампанія на пост голови студентської ради: програми кандидатів, дебати, вибори – все було серйозно і по-дорослому. Захоплювало те, що студенти самостійно організовували конференції, вечори відпочинку, благодійні акції тощо, а ще – мали свій особистий кабінет.

На посаді голови студради мій кругозір про самоврядування став ширшим. Я, як голова студентської ради, є членом педагогічної ради. Представники студентського самоврядування входять до складу стипендіальної комісії, ради профілактики правопорушень, конференції трудового колективу, тим самим активно впливають на рішення та мають право їх коригувати. За згодою студентської ради у коледжі  приймаються рішення про відрахування студентів із закладу, переведення з комерційної форми навчання на бюджетну, підвищення плати за навчання, поселення та виселення з гуртожитку, затвердження правил внутрішнього розпорядку коледжу тощо.

Проте, головним  є те, що у мене є команда розумних, відповідальних, цілеспрямованих, кмітливих і веселих молодих людей, які мають багато ідей і задумів для того, щоб сірі студентські будні перетворились у чудову реальність.

Чайкіна Даріна

Чайкіна Даріна

Перший заступник Голови студентської ради

«Не помиляється той, хто нічого не робить»

Студентське самоврядування – це участь студентів в управлінні закладом. Ми організовуємо діяльність усіх відділів студентської ради, координуємо  їх роботу, здійснюємо контроль за якістю виконання обов’язків членів студентського самоврядування.

Корнієнко Альона

Корнієнко Альона

Секретар студентської ради

«Щоб дійти до мети, треба насамперед іти»

Звіти, протоколи, фіксація важливих фактів роботи студентського самоврядування, володіння діловою мовою, уміння складати прості види документів – це важлива і відповідальна справа секретаря.

 

Бреус Катерина

Бреус Катерина

Керівник відділу культурного дозвілля та творчості

«Життя – це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани»

Наша задача – брати участь у художній самодіяльності та залучати до створення концертних програм студентів. Для молоді актуальні цікаві і креативні проекти. Реалізація їх залежить від енергійних, неординарних, талановитих і небайдужих. Тому збираємо колектив однодумців, об’єднаних спільною ідеєю та зацікавлених результатом своєї праці.

Буц Данило

Буц Данило

керівник відділу правопорядку

«Відповідальне ставлення до роботи – єдина інвестиція, яка тебе ніколи не підведе»

На наш погляд, свобода, право і закон – основні постулати демократичного суспільства. На порозі самостійного дорослого життя ми повинні уміти висловлювати думку, аргументовано відстоювати свою позицію, посилаючись на правові норми і дотримуватись законів. Наша задача поінформувати студентів про їх права і обов’язки, ознайомити з правилами здобувачів освіти, внутрішніми нормативними документами коледжу, що стосуються здобувачів освіти.

Правовий сектор вирішує питання  порушення прав студентів на рівні адміністрації коледжу, може бути присутнім на засіданні ради з профілактики правопорушень, вносити свої пропозиції щодо правомірності відрахування студентів з коледжу та виселення з гуртожитку чи оголошення догани.

Удовиченко Вікторія

Удовиченко Вікторія

Керівник відділу інформації та зовнішніх зв'язків

«Краще жалкувати про те, що зробив, аніж думати про те, що так і не наважився зробити»

Досліджує життя студентів зі статистичної сторони. Зробивши висновки з опитувань, ми можемо покращити й урізноманітнити звичайні будні коледжу.

Гавриленко Дмитро

Гавриленко Дмитро

керівник відділу спорту та оздоровлення

«Сила віри у себе. Цій силі підвладно змінити все»

Спортивний сектор – це розвиток та підтримка фізичної форми студентів. Людина повинна дбати не лише про інтелектуальний розвиток, а й власне здоров’я, адже  нації потрібне здорове покоління. Займатися спортом, не зловживати алкогольними напоями, наркотиками, не курити – це пріоритет сучасної молодої людини.  Бути здоровим – модно!

Сизонова Карина

Сизонова Карина

Керівник відділу освітньої діяльності

Керівник відділу освітньої діяльності

Владислав Докашенко

Владислав Докашенко

керівник відділу культури і мистецтва

«Життя – це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани»

Наша задача – брати участь у художній самодіяльності та залучати до створення концертних програм студентів. Для молоді актуальні цікаві і креативні проекти. Реалізація їх залежить від енергійних, неординарних, талановитих і небайдужих. Тому збираємо колектив однодумців, об’єднаних спільною ідеєю та зацікавлених результатом своєї праці.

Артем Гайченя

Артем Гайченя

звукорежисер

«Шукати можливості у будь-якій ситуації»

Звукорежисер – це відповідальна особа,  яка не шкодує свого часу заради успіху команди, має хист до музики, розбирається в електроніці.

Анастасія Юдіна

Анастасія Юдіна

керівник відділу дозвілля та інтелектуальних ігор

Нічого в цьому житті не дається легко. Щоб досягти мети, необхідно йти на певні жертви – витрачати час, сили, обмежувати себе в чомусь».

Сектор дозвілля – це інтелектуально розвинені студенти, які здатні організувати цікаві заходи, прогулянки, екскурсії, брейн-ринги, мозкові штурми, ерудит-шоу, вечори відпочинку. Вони відповідальні за враження і настрій, за яскраве, насичене студентське життя.

Діана Арцева

Діана Арцева

голова ради гуртожитку

«Шукати можливості у будь-якій ситуації»

На наш погляд, той хто не мешкав у студентському гуртожитку, не відчув справжньої насолоди юнацьких років. Адже ми рано стаємо самостійними, відповідальними, дорослими. Не дивлячись на те, що, крім підготовки до занять, мешканець гуртожитку повинен облаштувати свій побут, часу на проведення цікавого дозвілля вистачає.

У нас панує особлива атмосфера дружби та взаємовиручки, довіри і поваги, творчості і романтики.

Рада гуртожитку  покликана створити яскравий світ емоцій і задоволення для студентів. Змагання, вечірки, тусовки – це калейдоскоп незабутніх вражень про чудову мить юності.