Захід” Stud Qvect Party”

Вітаємо з нагородою.
14 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у Конгрес- центрі СумДУ відбувся захід” Stud Qvect Party”, проведений відділом молодіжної політики Сумської міської ради. На захід були запрошені студенти коледжу, які, за рішенням педагогічної ради і студентського самоврядування, мають високі показники у навчанні та є активними учасниками громадського життя коледжу.
Кращих студентів Сумської територіальної громади було відзначено грамотами і подяками. З- поміж них:
Козир Владислав, студент 3-го курсу спеціальності” Виробництво харчової продукції”, Кривошап Олег, студент 4-го курсу спеціальності” Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології”, Гайченя Артем, студент групи 2-го курсу спеціальності ” Комп’ютерна інженерія”.

Вітаємо студентів з відзнаками та зичимо успіхів і творчих злетів у майбутньому.

 

Отримавши цю високу нагороду, я відчуваю величезну відповідальність перед студентською громадою. Це визнання — не лише для мене особисто, але й для всієї нашої студентської команди, яка працює на благо коледжу. Дякую всім, хто вірить у нас і наші ідеї. Ми продовжимо рухатися вперед і робити все можливе для покращення студентського життя!

“Наша мета – не лише досягти вершин, але й допомагати іншим піднятися разом з нами. Це перемога нас усіх, нашої команди та студентської солідарності!”

 

Артем Гайченя