Виставка – вітання: «Учителем не кожен може бути, не кожне серце вміє говорить»!

Шановні викладачі!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем працівників освіти! Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані, нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, нехай у вашому житті завжди присутній чарівний світ добра і щастя!

День працівників освіти – одне з найважливіших професійних свят,   згідно з указом президента  України від 11 вересня 1994 року, відзначається в першу неділю жовтня.

Багато країн вітають педагогів 5 жовтня – у Всесвітній день вчителя, який був встановлений ЮНЕСКО в 1994 році.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Війна змінила плани переважної більшості українських школярів, студентів та працівників освіти. Кожному довелось рятуватись від фізичної небезпеки, а вже після цього оговтуватись та намагатись пов’язати нові реалії зі старим життям. Багато із звичного перестало працювати. Деякі вчителі не змогли  відновити дистанційний навчальний процес, бо змінили місце проживання, виїхали за кордон та знайшли роботу в новій країні.

Значна кількість школярів та студентів почали відвідувати навчальні заклади в країнах Європи та переключились на адаптацію до життя там.  І у багатьох з них змінились пріоритети.                                          Бомби країни агресора падають на будівлі шкіл та університетів, вони руйнують сотні навчальних закладів. Вчителі працюють в нових реаліях. Воєнні дії стали ще одним поштовхом для зміни принципів викладацького процесу. Вчителі ще раз усвідомили, що тепер їхня сила не у вмінні розповісти те, що учні можуть і без них послухати на YouTube або почитати в інтернеті, тепер їхня сила у вмінні підтримати та запалити жагу до знань, мотивувати, допомогти знайти свій талант, стати опорою.

Спасибі Вам, наші дорогі вчителі, за вашу непросту, самовіддану працю!