Відповідальність підлітків за порушення закону

11 вересня у коледжі проведено інформаційно- виховний захід з правового виховання на тему:”Відповідальність підлітків за порушення закону”.
Захід організований викладачем Надією Лобачовою за участі здобувачів освіти груп 2- ВХП- 19, 2-РО-05 з представником правоохоронних органів державної влади.
Старший інспектор СЗГ УПП в Сумській області Красовська О.Г. ознайомила студентів з їх законними правами і обов’язками, зробила застереження щодо скоєння адміністративних і кримінальних правопорушень, проявів агресивної поведінки, порушень громадського порядку, профілактику шкідливих звичок, проведення корисного змістовного дозвілля в позитивному колі друзів. Крім того, наголосила учасникам освітнього процесу виховувати почуття правої самосвідомості, поваги до української держави, конституційних прав і обов’язків кожного громадянина.
Приємно, що зустріч пройшла у формі діалогів, студенти отримали корисну інформацію та погодились з тим, що завжди необхідно думати про наслідки своїх дій, про майбутнє, своїх близьких, а також про майбутнє нашої держави.