Тиждень з протидії булінгу

З 4 по 9 жовтня у коледжі проходив тиждень з протидії булінгу.

Відповідно до плану у перший день тижня було проведено тематичні години в групах « Я маю право на життя без насильства» , «Світ без насильства», «Вчимося володіти емоціями», екрспрес-діагностику, «Що ти знаєш про булінг?.

У вівторок студенти взяли участь у конкурсі малюнків «Життя без загроз» Найбільше робіт представили студенти груп ХП-16, Х-124. При визначенні переможців журі врахувало відповідність малюнка темі розуміння ідеї.

Кращими було визначено роботи Боклаг А. (ХП-16), Удовиченко І. (ХП-15) , Конєв Н(ХП-16), Крившича Р. (Х-124), Коломієць Є. (Р-02), Бортник (ХП-14), Устименко Є (ХП-15), Охріменко Д. (Е-31), Шинкаренко Д. ( а-104). Дякуємо за участь студентів групип  е-33, хп-17,р-04.

У середу відбулася зустріч студентів з представниками ювенальнох превенції- старшими інспекторами Андрієм Бондаренко та інспектором Полуляховим.

У четвер під керівництвом практичного психолога Анастасії Ніжніченко та голови студентської ради Інни Сіромахи пройшов психологічний квест «Булінг прояв агресії чи слабкість?» з метою узагальнення знань студентів з поняттями булінг, його видів та проявів, сприяння розвитку навичок конструктивного вирішення контрольних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів булінгу в студентському середовищі.

У квесті брали участь 6 команд зі студентів І курсу. Усі учасники продемонстрували групові знання, проте впевнену перемогу здобула команда групи 1-А-106.

Протягом тижня студенти переглядали відеоролики з профілактики булінгу.

В останній день тижня було проведено заняття для педагогів «Шо так мобінг?»