Тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії

З 20 березня по 24 березня 2023 року пройшов тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії. Заходи були спрямовані на розвиток професіоналізму майбутніх фахівців, креативних та творчих ідей.

Тиждень розпочався з конкурсу логотипів. Для багатьох студентів комп’ютерна графіка стала творчим хобі. Здобувачі освіти  представили дуже багато своїх розробок. Голосування за найкращу роботу проводилося в Instagram, де кожен охочий міг віддати свій голос  за найбільш креативний і цікавий логотип. Шляхом відкритого голосування були визначені переможці:

1 місце – Литвиненко Денис ( група 1КІ-01)

2 місце – Слівкін Андрій ( група 1КІ-01)

3 місце – Харченко Дмитро ( група 1КІ-01).

 

У рамках тижня циклової комісії була проведена студентська онлайн конференція, присвячена актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій в Україні та світі. Відбувся обмін новими ідеями, отриманими теоретичними й практичними результатами досліджень у галузі комп’ютерних технологій. Були обговорені питання використання штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності. А також продемонстровані практичні роботи студентів: програма «Голосовий асистент» та електронне табло.

Серед студентів 3 курсу була проведена олімпіада з електроніки. Переможцями стали:

1 місце – Литвиненко Олексій

2 місце – Холявка Богдан

3 місце – Гордієнко Владислав.

Крім того, для підписників групи @e_scpp в Instagram було проведено інтелектуальну вікторину з історії інформаційних технологій та знання апаратної частини комп’ютера. Переможцем став Кавєлін Євген (група 2Е-33)

Вітаємо переможців та учасників!