Студенти коледжу виробляють свічки для воїнів з підтримкою благодійного фонду

Останнім часом невід’ємною частиною життя більшості українців є волонтерство.
Споконвічні традиції взаємодопомоги, доброчинності, піклування про ближнього є своєрідним індикатором людяності, а з початком війни- уособленням найвищого веління часу.
Драматичні події двох останніх років з сумом і болем відгукнулись у колективі ВСП” Сумський фаховий коледж НУХТ”, адже за цей час загинуло 20 випускників- захисників України. Їх героїчний подвиг не дає нам сьогодні права бути байдужими, стояти осторонь, адже без підтримки з тилу важко захисникам на передовій, важко рідній землі.
З перших днів війни коледж мобілізував сили для надання допомоги фронту: ми виплітали маскувальні сітки, готували обіди, консервували тушонки, розвантажували гуманітарну допомогу, донатили ЗСУ, в’язали теплі шкарпетки, випікали смаколики для воїнів. Нині студенти і працівники коледжу виготовляють окопні свічки. Готову продукцію буде передано громадській волонтерській організації” Ми тут”, з якою коледж тісно співпрацює. Суттєву допомогу коледжу у виготовленні окопних свічок надав благодійний фонд” Геометрія добра”, який передав велику кількість парафіну та картонний папір. Адміністрація закладу щиро дякує директору фонду Інні Анатоліївні за співпрацю, надані матеріали та доставку готової продукції до волонтерської організації.
Разом – ми сила! Україна переможе!