Психологічний супровід в умовах змішаного навчання

11-13 грудня викладачі ВСП «СФК НУХТ» пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації за темою «Психологічний супровід в умовах змішаного навчання: формування відповідального батьківства; навички самоорганізації учнів; навички саморегуляції синдрому хронічної втоми та розвитку внутрішніх резервів; засоби профілактики професійного вигорання; методи тайм-менеджменту». 

Викладачі мали можливість вдосконалити раніше набуті компетентності щодо персоналізації освітнього процесу, оволоділи сучасними техніками та методиками психологічно-організаційної підтримки суб’єктів освітнього процесу  в умовах запровадження змішаного навчання. 

На практиці були відпрацьовані вміння використовувати методичні кейси щодо готовності педагога до зміни ролі (коуч, ментор, тьютор);  вміння застосовувати сучасні форми, технології, інструменти для налагодження конструктивної взаємодії педагогів, студентів  і батьків. 

Дякуємо викладачам Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за змістовні та цікаві заняття проведені для педагогів нашого навчального закладу.