Практичне заняття з дисципліни «Барна справа»

25  вересня 2023 року у затишному закладі ресторанного господарства м.Суми «Batista» під керівництвом викладача спецдисциплін ВСП «СФК НУХТ» к.т.н. Надії ЛОБАЧОВОЇ проведено практичне заняття з дисципліни «Барна справа» зі здобувачами освіти групи 2-РО-05 спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа.

Під час практичного заняття на тему «Класифікація напоїв для барної продукції» здобувачі освіти ознайомилися з процесами підготовки бару до роботи, технікою роботи бармена: способами та методами приготування слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, черговістю закладання інгредієнтів, послідовністю операцій приготування напоїв, способами гарнірування та сервірування коктейлів. У результаті заняття студенти закріпили теоретичний матеріал з дисципліни та отримали практичні навички з приготування напоїв для барної продукції.

Крім того, практичне заняття подарувало усім присутнім позитивні емоції та нові яскраві враження, а також стимул для професійного зростання та вкотре засвідчило той факт, що спеціальність «Готельно-ресторанна справа», за якою вони навчаються, є цікавою та перспективою.

Дякуємо директору ЗРГ «Batista»  Оксані ФІРСОВІЙ за співпрацю! Бажаємо успіхів і процвітання! Все буде Україна !!!