Перший дзвоник

4 вересня пролунав перший дзвоник для студентів ВСП” Сумський фаховий коледж НУХТ”, який сповістив про початок нового 2023-2024 навчального року.
День знань- особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий і цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
До дружньої студентської родини коледжу влилася нова хвиля першокурсників. Цього дня вони виголосили присягу, в якій пообіцяли добре вчитись, дотримуватись традицій навчального закладу, бути гідними громадянинами України. Щирі привітання, перші побажання і настанови студентам виголосив в.о. директора коледжу Олександр Зігунов.
Патріотичною годиною на тему” Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил її політ”розпочався навчальний рік для всіх студентів. Ми пригадали історію становлення незалежної України, борців за її суверенітет, вшанували пам’ять воїнів, які загинули захищаючи територіальну цілісність нашої держави від російського агресора.
У цей день хтось вперше переступив поріг нашого закладу, інший- став студентом останнього курсу. Попереду усіх чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у ВСП” Сумський фаховий коледж НУХТ”, стануть для вас найкращими і незабутніми.