Міжнародний конкурсу з української мови імені Петра Яцика

13 грудня Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка вже традиційно приймав в своїх стінах учасників ІІІ етапу ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Сумщини. ВСП “СФК НУХТ” представляла студентка 1 курсу  Сєлємєнєва Ніка.
Перед початком виконання конкурсних завдань до учасників з мотиваційними словами та побажаннями зверталися перший проректор університету професор Любов Пшенична на голова журі конкурсу, завідувач кафедри української мови СумДПУ професор Олена Семеног.

Вітав учасників та відкривав конверти з конкурсними завданнями заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської ОВА Юрій Харламов.

Долучилися до привітань і студенти університету, вихованиці вокальної студії «Меломанія» Юлія Вертій та Анастасія Рублевська, а також студентка ННІ Педагогіки та психології Оксана Романченко, які дещо зняли емоційне навантаження конкурсантів своїми творчими виступами.

Доки учасники конкурсу виконували завдання в навчальних аудиторіях, для їх супроводжуючих осіб було проведено майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок та різдвяних янголів із застосування арттерапевтичних технік.

Ми доземно вклоняємося українському війську, яке дає нам можливість знаходячись лише в декількох десятках кілометрів від кордону з країною-агресором, проводити конкурс знавців своєї рідної, української мови.