Козацька толока

Збройна агресія росії на землі України має на меті знищити наш народ, зокрема і шляхом голоду. Однак лише згуртувала та зосередила всіх, хто є причетним до головної продовольчої галузі – харчової промисловості.

День працівників харчової промисловості – це свято з давньою історією. Запроваджено воно було ще у 1966 році. В Україні це свято відзначають щорічно у третю неділю жовтня.

В нашому коледжі вже стало доброю традицією святкувати День харчовика в колі представників харчової промисловості. Виключенням було цьогорічне святкування «Козацької толоки», в якому взяли участь не лише здобувачі освіти, їх батьки, викладачі та співробітники, а й  захисник України – випускник колежу Віталій ТАРАНЕНКО (117 Механізована бригада, 1 Механізований батальйон).

Окрім спортивно-масових змагань був організований благодійний ярмарок для збору коштів на евакуаційний автомобіль для 117 Механізованої бригади, 1 Механізованого батальйону, в організації якого  активно допомагали стейкхолдери, батьки, викладачі, співробітники та студенти коледжу.

Козацька толока пройшла в дружній, затишній атмосфері і закінчилася смакуванням козацької каші за донати.

Результати спортивно-масових змагань «Козацька толока»:

І місце – 2АКіТ-01; 2-ВХП-18

ІІ місце – 2КІ-01, 2-ВБК-01

ІІІ місце – 1-АКіТ-04, 1-ВБК-02+1РО-06

Дякуємо всім причетним до свята!!!