Конференція «Внесок України у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні»

9 травня відбулася студентська конференція «Внесок України у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні». У конференції взяли участь студенти І-ІІ курсів.
Друга світова війна – найбільш кривава та жорстока сторінка в історії людства. Жодна країна не може претендувати на визнання власної виняткової ролі в перемозі над нацизмом. Перемога – плід титанічних зусиль десятків держав і сотень народів. Але водночас применшення ролі одних народів на тлі піднесення іншого – неприпустимо!
Мета конференції – зрозуміти, яким же був внесок саме українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, розвінчання фактів радянської та сучасної російської пропаганди щодо виняткової ролі Росії у перемозі.
Студенти дізналися про вагомий внесок українського народу, а також і мешканців Сумщини у перемогу, про втрати України і Сумщини у війні. Дізналися про життєвий шлях нашого земляка Олексія Береста, Героя України, подвиг якого – встановлення прапора над рейхстагом замовчувався радянською московською владою.
Змістовні та цікаві доповіді підготували студенти групи 2-Е-32: Нізвецький Максим, Слухай Ярослав, Гордієнко Владислав, Литвиненко Олексій, Холявка Богдан.