Герої не вмирають

Минуло два роки з дня загибелі ” янгола Маріуполя” , азовця з позивним” Асмонд” Максима Міхліна, випускника коледжу 2016 року.
Максим навчався за спеціальністю” Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів”.
У пам’яті педагогів залишився добрим, позитивним, цілеспрямованим юнаком.Будучи студентом, часто розповідав про свою мрію- стати офіцером і служити у полку ” Азов”. На шляху до своєї мети вступив до Національної Академії Національної гвардії України, яку закінчив у званні лейтенанта. Згодом став до лав ” азовців”, обіймав посаду офіцера штабу.
15 квітні 2022 року, до останнього захищаючи Маріуполь, Максим Міхлін загинув. Указом Президента України нагороджений орденом ” За мужність” ( посмертно).
У роковини загибелі Максима Міхліна, з ініціативи батьків, у коледжі було відкрито меморіальну дошку Герою . На мітингу зібралися батьки, побратими, одногрупники, педагоги, студенти. Теплі спогади про Максима не залишили байдужими нікого з присутніх.
Військовий капелан у заупокійній молитві згадав усіх колишніх студентів, які загинули, захищаючи кордон і державність України.
Вічна пам’ять і слава Героям!