День відкритих дверей

17 лютого у Відокремленому структурному підрозділі «Сумський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» відбувся День відкритих дверей.

На День відкритих дверей до Сумського фахового коледжу Національного університету харчових технологій завітали учні шкіл м. Суми та області. Відповідальний секретар приймальної комісії Людмила ТОРЯНИК ознайомила абітурієнтів із загальними питаннями  вступної кампанії 2024 року. Гості переглянули відеофільм про історію та сучасні здобутки нашого навчального закладу.

Цікавими та інформативними були екскурсії до спеціалізованих кабінетів і лабораторій спеціальностей: «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», «Комп’ютерна інженерія», «Харчові технології» («Виробництво борошняних, кондитерських виробів і харчових концентратів», «Виробництво харчової продукції»).

Школярі та їх батьки переконалися в належному технічному забезпеченні підготовки фахівців у ВСП «СФК НУХТ», отримали вичерпні профорієнтаційні консультації, поспілкувалися з викладачами і студентами коледжу.

Особливий інтерес відвідувачів викликали демонстрації діючих моделей роботів та сучасних мікропроцесорних систем керування, що представили викладачі та студенти спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

Зацікавили абітурієнтів також викладачі та студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції»:  майстер-класами з приготування популярного десерту «Трафін» та холодних закусок, а також сервірування столів до Дня Святого Валентина.