Звернення оркомітету

Шановні викладачі, співробітники, здобувачі вищої освіти навчально-наукового комплексу Національного університету харчових технологій!
11 листопада 2020 року в нашому навчально-науковому комплексі відбулася життєвоважлива подія – вибори ректора. Через об’єктивні причини – пандемію коронавірусу і пов’язані з нею суворі карантинні обмеження, введені в нашій державі, а також певні зовнішні фактори – брудну, наклепницьку інформаційну кампанію, розв’язану проти нашого навчального закладу і його колективу нечистоплотними особами, цей процес став затяжним і важким випробуванням для всіх нас. З тим більшою радістю і гордістю, сьогодні можемо зазначити, що ніякі виклики не змогли роз’єднати наш згуртований колектив, а навпаки, ще більше його згуртували! Ми довели усім так званим «доброзичливцям» і продемонстрували друзям і колегам, приклад єдності, поміркованості й розсудливості.
У цей непростий для всієї України час всі ви, шановні колеги й дорогі студенти, з усією відповідальністю за долю нашого вишу, проявили активність і організованість, взявши участь у прийнятті доленосного для нашого навчального закладу рішення. Явка виборців на виборчі дільниці нашого навчально-наукового комплексу, зважаючи на карантинні обмеження, була дуже високою – 87,35%.
Організаційний комітет з виборів ректора і Головна виборча комісія висловлюють щиру вдячність за любов до нашого НУХТ, за небайдужість до його долі, за єдність, активність і згуртованість! Ми пишаємося, що маємо можливість працювати разом із такими щирими й відданими людьми, навчати таких активних, свідомих і патріотичних студентів!
Окрема подяка членам регіональних організаційних комітетів і дільничних виборчих комісій за чітку, злагоджену роботу, організацію і проведення процедур голосування і підрахунку голосів з дотриманням усіх заходів безпеки і чинних нормативних документів, оперативність і скрупульозність у реагуванні на зміни ситуації.
Тільки усі разом ми зможемо рухатися далі – впевнено, творчо, інноваційно, долати перешкоди й розбудовувати наш навчально-науковий комплекс! Нам це до снаги, і ми це робитимемо! Щиро зичимо усім вам міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях! Бережіть себе і своїх близьких! І вперед – до нових висот!
Організаційний комітет з виборів ректора
Головна виборча комісія