Зустріч з представниками ТзОВ ТВК ”Перша приватна броварня”

21 листопада  в Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася зустріч студентів ІІІ та IVкурсів технічних та технологічних спеціальностей  з представниками ТзОВ ТВК ”Перша приватна броварня «Для людей — як для себе!».

Не в перший раз ця компанія відвідує наш коледж аби запросити до співпраці ініціативних та цілеспрямованих студентів, що мріють і хочуть сформувати себе першокласними, високооплачуваними фахівцями одного з провідних підприємств харчової промисловості України,зайняте у галузі виробництва та реалізації напоїв натурального бродіння (пива та квасу).

Представники компанії представили розгорнуту презентацію основних напрямів її діяльності, структуру, виробничі потужності та маркетингові цілі. Студентам було запропоновано пройти виробничі практики на заводах компанії (м. Львів, м. Радомишль)  з перспективою подальшого працевлаштування за вакантними посадами.

Роботодавці роздали учасникам зустрічі інформаційно-довідкові матеріали про підприємство, провели співбесіди з тими, хто виявив зацікавлення запропонованими вакансіями, відповіли на запитання.