Зустріч з кандидатом технічних наук, доцентом кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася зустріч доцента кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Ярослава Cмітюха зі студентами 4 курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»
Студенти були ознайомленні з перспективами розвитку технологій у галузі автоматизації, зокрема з досягненнями кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління. Вони отримали інформацію про підготовку фахівців в університеті, про умови навчання та дозвілля.
Аудиторія з гордістю сприйняла інформацію, що більшість випускників коледжу, які нині навчаються у Національному університеті харчових технологій, – одні з найкращих і найвідповідальніших студентів.
Працевлаштування випускників університету на провідних підприємствах, у фірмах і представництвах відомих компаній України та світу спонукає випускників коледжу до навчання в НУХТ. А отримані під час попереднього навчання у коледжі професійні навички в поєднанні з університетською освітою лише підвищують гарантію успішного працевлаштування, що підтверджується швидкими успіхами випускників минулих років.
Майбутні випускники були запрошені на навчання до базового вишу для отримання освітнього ступеню «бакалавр» та освітнього ступеню «магістр» на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем.