Зустріч студентів та викладачів з директором Міжнародного коледжу індустріалізації та захисту населення від лих і аварій

12 вересня 2018 року відбулася зустріч студентів та викладачів нашого коледжу з директором Міжнародного коледжу індустріалізації та захисту населення від лих і аварій (Республіка Болгарія, м. Варна) Сиротіним Петром Івановичем.

Під час зустрічі студенти, що вперше в історії коледжу пройшли стажування в готелях Болгарії, звітували про отримані нові знання та практичні навички. Усі студенти за підсумками стажування отримали сертифікат, який стане їм у нагоді у подальшій професійній діяльності.

Сиротін П.І. вручив листи подяки адміністрації Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ від представників готелів курортного комплексу «Золоті Піски». Адміністрація готелів «АРЕНА МАР» та «ГЛАДИОЛА» відзначили високу професійну підготовку наших студентів.

Сумський коледж харчової промисловості НУХТ постійно розширює географію баз практик та застосовує інноваційні форми навчання студентів. Налагодження міжнародних зв’язків та заключення угод для забезпечення якісної практики та стажування студентів, на думку учасників заходу, є вагомим внеском у здобуття ними професійних компетенцій та покращує можливість працевлаштування випускників.