Завмирає природа – на порозі грудень.

Завмирає природа – на порозі грудень.

Зима завжди вважалася найбільш небезпечною для здоров’я людини: холод, сніг, віруси,  дефіцит вітамінів… і тому ми підготували для своїх читачів книжкову виставку: «Про здоров’я  треба знати, про здоров’я треба дбати». Чимало корисних порад, цікавої інформації, народних рецептів ви знайдете на поличках виставки.

Але зима і сама весела пора року з Новорічними святами та Різдвом. Саме в грудні починається зимовий цикл православних свят.  Народним звичаям, традиціям, обрядам присвячується виставка – інсталяція: «Жили були українці».

На сайті дистанційного навчання на сторінці бібліотеки коледжу у грудні представлені теми – дискусії: «Вплив енергетичних напоїв на організм підлітків», та «Татуювання і пірсінг: мода чи безглуздя?»

16 грудня відбулася онлайн година пам’яті:

«І повернувся білим журавлем» до 25- річчя від дня народження Сергія Табали, наймолодшого «кіборга», Героя України, Почесного громадянина м.Суми.

Українські письменники в своїх художніх творах звертаються до новорічних та різдвяних звичаїв та традицій.  Пропонуємо книжкову онлайн виставку: «Жменька різдвяних історій про українське Різдво».

Новорічні подарунки для наших читачів – це нові книги.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом, запрошуємо в бібліотеку за новою літературою!