З психологією по життю

З 22 по 26 квітня 2024 року у ВСП «Сумський фаховий коледж НУХТ» психологічною службою було проведено Тиждень психології «З психологією по життю». Метою проведення було зниження психоемоційної напруги учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану; надання консультативної та інформаційно-психологічної підтримки; спостереження за активністю студентів, сприяння налаштуванню учасників освітнього процесу на позитив.
Тиждень розпочався з цікавих передбачень, де всі учасники освітнього процесу мали змогу отримати мудре повчання або цікаве передбачення. На дверях кожного кабінету і не тільки могли прочитати думки відомих людей і познайомитися з їхніми поглядами на життя. Протягом тижня студенти взяли участь у конкурсі малюнків «Що таке щастя ?»
У психології існує так звана гіпотеза: як емоції впливають на наш вираз обличчя, так само і вираз обличчя впливає на наші емоції. А це означає, що часом досить просто усміхнутися, щоб просто підняти собі настрій. Навіть у такий непростий час, необхідно вчитися радіти життю! Тому учасникам освітнього процесу було запропоновано інформаційний вісник «Цікава психологія».
У мережі Telegram були розміщенні поради, панорама тестів «Пізнай себе» та психологічний кросворд для студентів. А також проведено тренінгове заняття «Будь собою. Інші ролі уже зайняті».
Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.