Випускники не забувають альма матер і сприяють поповненню матеріально-технічної бази

Сумський коледж харчової промисловості НУХТ – сучасний освітній заклад, який тримає курс європейської інтеграції. Підготовка висококваліфікованих фахівців залежить від якісної практичної підготовки, новітнього сучасного обладнання спецлабораторій.
Випускники коледжу спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології» співпрацюють із викладачами циклової комісії і сприяють поповненню матеріально-технічної бази.
Антон Клименко, випускник спеціальності, який проживає і працює в Італії, виступив посередником між викладачами і представниками групи Aliaxis Utilities & Industry.
Глобальна галузева група, що об`єднує виробничі бренди FIP, FRIATEC, SED, STRAUB безкоштовно передала цикловій комісії сучасне обладнання: арматуру і фітинги з полімерних матеріалів виробництва FIP, витратоміри, рН-метр, виконавчі механізми та ін.
Лабораторні та демонстраційні стенди, що будуть створені на базі отриманого обладнання, нададуть можливість студентам ознайомитись з інноваційними рішеннями європейської компанії FIP та вдосконалити навички з побудови систем автоматизації на базі новітнього устаткування одного з найбільших світових виробників трубопровідних систем Aliaxis Utilities & Industry.
Дякуємо за допомогу компанії «Водообробка та обладнання», яка є офіційним представником компанії “FIP Spa” в Україні.