Вибір життєвого шляху

13 грудня до коледжу з профорієнтаційною роботою завітала випускниця 2019 року Прокопенко Юлія, яка зараз навчається на III курсі Національного університету харових технологій за спеціальністю 181 Харчові технології (освітня програма «Технології зберігання і переробки зерна»).

Під час зустрічі студенти-технологи 4 курсу ознайомилися з історією університету, його структурою, можливостями для навчання і відпочинку, подальшого працевлаштування за фахом.

Було продемонстровано фільм про університет, презентацію зі спеціальності. Юлія звернула увагу присутніх на високий професійний рівень викладачів, відмінні умови для навчання – сучасні аудиторії та лабораторії, обладнані мультимедійними засобами, потужний спортивний комплекс, умови для творчості і відпочинку студентів, поділилася своїми враженнями від навчання.

Випускників коледжу зацікавила перспектива отримання вищої освіти в Навчально-науковому інституті харчових технологій за напрямом підготовки, можливості проходження практики на сучасних підприємствах галузі.

Усі присутні отримали відповіді на численні запитання, вичерпну інформацію про навчання в університеті, проживання у гуртожитку, ознайомилися з рекламними матеріалами.

Сподіваємося, що уже в наступному навчальному році наші випускники стануть студентами Національного університету харчових технологій.