Всесвітній День охорони праці

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади – до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній День охорони праці. . Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Кожен день у світі в середньому близько 5000 чоловік вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві, сумарно досягаючи за рік від 2 до 2,3 мільйона випадків виробничо обумовленої смертності. З цього числа близько 350000 випадків складають нещасні випадки зі смертельним результатом і близько 1,7-2 мільйонів смертей, викликаних пов’язаними з роботою захворюваннями.

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони прац.

23 – 25 квітня у коледжі  був проведений конкурс малюнків на тему «Охорона праці очима студентів» та конкурс презентацій «ПОЖЕЖАМ –НІ!!!»

Переможцями конкурсу  плакатів стали  студентка 3курсу Охріменко Діана гр 3Е-30   та Масляк Лена гр 3-Р-01

У конкурсі презентацій кращими стали: Ковтун Артем гр 3А99 ”Пожежна сигналізація”, Гуйва Олексадр  , гр 3А99 “Вогнегасники”, Шульженко Олег гр 3Е-30 “Автоматична пожежна сигналізація”, Остащенко Д.О.гр 3Е-30  “Евакуація людей під час пожеж”, Привалова Яна гр 3Е-30.