Вручення дипломів випускникам коледжу

30 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам коледжу. Свято проходило у приміщенні Сумського театру юного глядача.

Після напруженого захисту дипломних проектів та робіт гарний настрій і позитивні емоції переповнювали випускників. Розділити радість прийшли батьки, друзі, викладачі.

З вітальним словом і побажаннями здоров’я, успіхів, реалізації всіх задумів і планів до випускників звернувся директор коледжу Юрій Барилюк.

Право вручення дипломів молодших спеціалістів було надано директору Юрію Барилюку та заступнику директора з навчальної роботи Валентині Богуш.

Дипломи з відзнакою отримали Дмитро Ситнік, Олексій Шишкін та Марина Панікар. Випускників нагородили грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті, художній самодіяльності, спортивно-масовій роботі коледжу.

Від імені випускників слово мав Іван Лантух. Своїх вихованців вітали куратори Тетяна Завиленкова, Тетяна Крупська, Олена Лесько, Людмила Черниш, Віктор Кошков, Людмила Гречихіна. Родзинкою свята був виступ викладачів-сестер Тетяни Гриценко та Людмили Гречихіної, які у пісенній формі побажали випускникам правильного вибору у житті.

Слово подяки на адресу викладачів прозвучали від представника батьківського комітету Олени Лантух.

Колектив художньої самодіяльності вітав присутніх танцями, піснями, що надало святу піднесеного урочистого настрою.

Шановні випускники!

Щасливого вам старту у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог у житті!