Вітаємо призера обласного етапу XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо призера обласного етапу Лелюх Ярославу, студентку групи 1-ХП-08, яка посіла І місце у XVIIІ Міжнародному  конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

     Конкурс знавців української мови вийшов за вузькі рамки лише творчого змагання. Сьогодні це патріотична акція утвердження українського Тарасового слова, українського духу, прагнення до свободи  у світі.

17 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» було проведено  підсумковий етап  XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможця  змагань Лелюх Ярослава та її наставниця  викладач Юдицька Л.М. були нагороджені грамотами, подарунками від  Департаменту освіти і науки Сумської  облдержадміністрації.

За дорученням Ліги українських меценатів Вертіль О.В., голова Сумської обласної організації Спілки письменників України, привітав учасників та передав завдання заключного етапу членам оргкомітету. Шерстюк Л.М., методист української мови та літератури Сумського ОІППО, ознайомила учасників з основними вимогами до виконання завдань конкурсу, подякувала вчителям, викладачам за просвітницьку та подвижницьку роботу серед молоді.

Результати  підсумкового етапу ХVІІІ  Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2018 .