Вічна пам’ять

30 грудня 2020 року на 82 році пішов з життя колишній директор Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ

(нині ВСП «Сумський фаховий коледж НУХТ») Лутаєнко Володимир Іванович.

Володимир Іванович пройшов славний життєвий шлях. Він народився 1 жовтня 1938 року в с.Піски Буринського району Сумської області в простій сільській родині. Після закінчення школи вступив до Сумського технікуму цукрової промисловості за спеціальністю «Технік-технолог хлібопекарського виробництва», який закінчив з відзнакою у 1960 році. Вищу освіту отримав у Воронезькому технологічному інституті за спеціальністю «Інженер-механік харчових виробництв».

Після закінчення інституту працював у Сарапульському технікумі харчової промисловості викладачем спецдисциплін.

З 1970 року Лутаєнко В.І. працював у Сумському технікумі цукрової промисловості на посаді заступника директора з навчальної роботи, а з 1979 по 2008 рік директором навчального закладу, який на той час було перейменовано у Сумський технікум харчової промисловості.

Володимир Іванович – людина, якій властиві висока відповідальність і відданість своїй справі, компетентність, прагнення до нового, передового, непримиренність до консерватизму у будь-якому його прояві. Саме це дозволило йому забезпечити ефективне керівництво навчальним закладом, підтримувати тісну співдружність навчання з виробництвом. Під його керівництвом значно зміцнилася навчально-матеріальна база технікуму, переобладнано всі навчальні кабінети і лабораторії. У 2008 р. збудовано перехід, який з’єднує головний навчальний і лабораторний корпуси.

У 1980 та 1982 рр. технікум було визнано навчальним закладом зразкового стану, гуртожиток – кращим. З 1984 по 2003 рр. технікум – базовий серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. Велика робота проведена В.І.Лутаєнком як головою Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

У педагогічному доробку Володимира Івановича – педагогічне звання «Викладач-методист», викладач вищої категорії. За сумлінну багаторічну працю на ниві виховання підростаючого покоління його нагороджено орденом «Знак Пошани», знаком «Відмінник освіти України».

Колектив ВСП «Сумський фаховий коледж НУХТ» глибоко сумує з приводу смерті відмінного керівника, уважного колеги, мудрого вчителя, надійного друга Лутаєнка Володимира Івановича. Його відданість професії є для нас прикладом у праці. Світла пам’ять про нього залишиться назавжди у наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.