Увага всім бажаючим!

Щодо проведення циклу просвітницьких заходів Global Money Week у 2021 році для дітей та молоді.

Міністерство освіти і науки повідомляє, що за ініціативи Національного банку України проводиться цикл просвітницьких заходів Global Money Week щодо питань фінансової обізнаності населення України. До участі в заходах запрошуються здобувані вищої та фахової передвищої освіти. Проведення заходів заплановано: для студентів — на 22—28 березня 2021 року.

Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week. Запрошуємо Міністерство освіти і науки України долучитися до проведення циклу просвітницьких заходів Global Money Week для дітей та молоді. Заходи для школярів заплановано на 15-21 березня.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – це цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності, що одночасно проводяться з 2012 року в Україні та понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week.

Як закладу освіти приєднатися до святкування Global Money Week 2021?

Про участь у міжнародній інформаційній кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей і молоді необхідно попередити заздалегідь, заповнивши до 09 березня 2021 року форму учасника Global Money Week 2021: https ://cutt.ly/Rk4RQ Lx