Урочиста церемонія нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

22 травня відбулася урочиста церемонія  нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід пройшов   у Національному музеї Тараса Шевченка в м.Києві, куди з’їхалися поціновувачі творчості Великого Кобзаря. У дружній атмосфері учасники  зібрання ділилися враженнями від побаченого, обмінювалися думками. На урочистості прибули високопосадовці.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав талановиту  молодь та їхніх  вчителів і разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич  та головою  журі Д.Дроздовським вручив нагороди переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .

Диплом  І ступеня отримала студентка ІІІ курсу  Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій  Павлик Анастасія, а викладач Юдицька Любов Миколаївна – подяку Міністерства освіти  і науки України. Це вже друга перемога студентки на Міжнародному рівні.

 

Теплі слова подяки прозвучали на адресу переможців конкурсу та їх наставників із уст  Лілії Михайлівни Гриневич.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що збереження мови – це справа національної безпеки і наголосив на необхідності прийняття нового закону про українську мову: «Треба приймати новий закон, треба захистити  нашу мову уже законодавчо,  і ви перемогою у конкурсі імені  Тараса Шевченка робите  свій  внесок в справу захисту нашої мови»

Здавалося, ніби сам Тарас Шевченко, зійшовши з великої картини, що прикрашала залу, був незримо присутній на  церемонії нагородження переможців конкурсу.

Раді та одухотворені, готові до нових творчих перемог, поверталися учасники свята додому.