Тиждень «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ завершився тиждень циклової комісії «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

Спеціальність передбачає вивчення точних наук, які важко опанувати без інтелекту та ерудиції. Студенти підтвердили цю думку у ході проведення олімпіади з електроніки. Кращі результати виявили Харченко Кирило – І місце, Сазонов Данило – ІІ місце та Холодов Руслан – ІІІ місце.

Проте, як виявилось, електронщики ще й творчі, веселі і кмітливі. У конкурсі кліпів студенти не лише продемонстрували свої знання з фаху, а й презентували колоритне життя групи. За результатами експертної комісії найкращі кліпи в номінаціях: «За кращу пісню та хореографію» – 4-Е-26, «Креативність» – 3-Е-27, «Кращі в боротьбі зі стереотипами» – 2-Е-28, «За інноваційність» – 1-Е-29.  Цікавою була виставка-конкурс фотокоміксів «Веселі історії», в якому І місце посіла група 2-Е-28, ІІ місце – 3-Е-27, ІІІ місце – 4-Е-26, 1-Е-29. Найяскравішою подією тижня став гумористичний вечір «Great electronics show», який був проведений в доброзичливій атмосфері та залишив позитивний та піднесений настрій.

Вітаємо переможців та учасників!