Тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії

З 25 по 29 листопада 2019р. у Сумському коледжі харчової промисловості  пройшов тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії.

IT- технології увійшли практично до всіх галузей життєдіяльності людини. Нині суспільство добре освоїло Інтернет і не уявляє своє життя без Усесвітнього павутиння. При цьому обсяг даних, що проходять через мережу, весь час збільшується, а способи обробки інформації – змінюються. Саме тому фахівці, які вміють працювати в IT- сфері, будуть затребувані завжди і скрізь.

Заходи, проведені в рамках тижня, були спрямовані на розвиток професіоналізму майбутніх фахівців, креативності та творчих ідей.

Тиждень розпочався з фотовиставки. Для багатьох студентів фотографія стала  творчим хобі. Часто, гуляючи містом з фотоапаратом в руках, ми «ловимо» цікаві кадри, фіксуємо моменти життя, щоб зберегти їх у спогадах, бо наша пам’ять мінлива. Кожна світлина цієї виставки вабить і змушує витрачати чимало часу на роздуми. Емоції, які викликають  роботи студентів, не передати словами. Це путівник Україною, знайомство з її людьми. Кожна фотографія –  це новий вимір часу, це мить, яка увійде в історію на роки, бо хіба можна забути такі роботи?

Найкращі роботи були відзначені та визначені переможці:

І місце – група Е-30

ІІ місце – група Е-31

ІІІ місце – група Е-28

Комп’ютерна інженерія – це не просто сучасна професія, але й найактуальніший тренд, який згодом не лише не втратить своєї популярності, але отримає подальший розвиток в професіях майбутнього. Уже через декілька років світова економіка відчує необхідність фахівців з штучного інтелекту і віртуального простору.

У рамках тижня циклової комісії була проведена студентська конференція, присвячена актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій в Україні та світі. Відбувся обмін новими ідеями, отриманими теоретичними й практичними результатами досліджень у галузі комп’ютерних технологій. Були обговорені перспективні напрямки розвитку інформаційних технологій. Партнером проведення конференції в цьому році став випускник коледжу Ольховик Максим (директор сервісного центру «Добрий майстер»), який поділився своїм досвідом підприємництва, розвитку власної справи та створення бренду «Добрий майстер»,  а також  масштабуванням бізнесу на європейський ринок.

Найкращі доповіді студентів були відзначені, а студенти отримали призи.

За результатами конференції будуть опубліковані тези доповідей у колективному збірнику.

26 листопада запам’яталося яскравим конкурсом «Реклама спеціальності». Студенти розробили рекламні буклети та плакати, які виклали у Facebook та Instagram. За результатами конкурсу:

І місце – група Е-31

ІІ місце – група Е-28

ІІІ місце – група Е-30

IV місце – група Е-29

Спеціальність передбачає вивчення точних наук, які важко опанувати без інтелекту та ерудиції. Студенти підтвердили цю думку, представивши 27 листопада на технічній виставці «Очумілі рученята» свої вироби. Закінчився цей день захистом технічних проєктів, на якому студенти представили свої пристрої. Партнерами проведення цього заходу стали засновник  СРСS (Custom PC Software) Олександр Алфімов, директор «Сумитехсервіс» Полунов Дмитро (випускник коледжу, гр. Е-05), випускник коледжу Бердник Андрій(гр.Е-17), Приватбанк.

Студенти отримали цінні подарунки.

28 листопада був проведений традиційний інтелектуально-розважальний вечір «Great electronics show», який став найяскравішою подією тижня та пройшов у доброзичливій атмосфері,  залишив позитивний та піднесений настрій.

За результатами  різноманітних конкурсів були розподілені місця:

І місце – група Е-28

ІІ місце – група Е-29

ІІІ місце – група Е- 30

Всі команди отримали солодкі призи, а глядачі – піднесений настрій. Партнером проведення інтелектуально-розважального вечора «Great electronics show» став випускник коледжу Гаврилов Сергій(гр. Е-03).

Дякуємо за участь студентам, кураторам груп та викладачам комісії, які організували неперевершене свято!

29 листопада у легкій та невимушеній атмосфері були підбиті підсумки тижня циклової комісії, а також відбувся розіграш  лотереї .

Циклова комісія висловлює щиру подяку засновнику  СРСS (Custom PC Software) Олександру Алфімову,  випускникам спеціальності Гаврилову Сергію (гр. Е-03), Полунову Дмитру (гр. Е-05), Ольховику Максиму(гр. Е-06), Берднику Андрію(гр. Е-17) за допомогу в проведені тижня циклової комісії та за підтримку талановитих студентів. Сподіваємося на подальшу співпрацю.