Тиждень циклової комісії дисциплін математичної та природничо-наукової підготовки

В коледжі відбувся тиждень циклової комісії дисциплін математичної та природничо-наукової підготовки.

16 квітня  викладач хімії Кисла Оксана провела захід «Хімія – це стосується кожного» у групі ХП-07. Найбільшу зацікавленість виявили студенти Овдієнко Карина, Голованьова Марина, Манько Анастасія та Хомусяк Наталія. В кінці заходу майбутні технологи з виробництва харчової продукції пригостили учасників святковим пирогом та чарівними напоями.

17 квітня викладач біології та хімії Яценко Світлана за участю працівників бібліотеки Паутової Алли та Скиби Лариси провели в бібліотеці коледжу усний журнал «Наші земляки – ліквідатори аварії на ЧАЕС». У заході залучили студентів групи 1-ХП-09.

18 квітня, до Міжнародного дня Землі, викладачем екології Яценко Світланою було організовано та проведено екскурсію до Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді управління освіти та науки Сумської міської ради. Студенти ознайомилися з селекцією зернових культур та побували в музеї хліба. Цікавим було заняття з іхтіофауни світу, а також бесіда з екології по збереженню первоцвітів.

19 квітня, до 32-ї роковини Чорнобильської  катастрофи викладачем Яценко Світланою було проведено урок-реквієм «Мужність та біль Чорнобиля» у групі 1-Е-29. Студенти Гончаренко Софія, Чекалюк Олександр, Титаренко Олександра, Якименко Іван  навели історичні факти трагічних подій квітневої весни 1986 року. Було переглянуто та обговорено документальний фільм «Чорнобильські дзвони» .

20 квітня проведено інформаційний дайджест «Чорнобиль – 32 роки потому», до якого долучилися студенти 2-Е-29 Ємець Олександр, Петренко Катерина, Михайліченко Антон та Липовий Артем.

Протягом тижня проведено олімпіади з фізики, аналітичної хімії та інтернет-олімпіади з біології. Переможцем олімпіади з фізики став студент групи 1-ХП-09 Гончаренко Максим.

Переможцями олімпіади з аналітичної хімії стали Соловей Валерія (2-Х-118) – 1 місце, Кіліпута Анастасія (2-Ц-56) – 2 місце, Каракуця Вікторія (2-Х-118) – 3 місце

Проведені заходи були  різнопланові, цікаві, змістовні. Студенти та викладачі взяли активну участь в підготовці та їх проведенні.