Траєкторія працевлаштування та подальше кар’єрне зростання випускників

Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті, який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання?

Побудова карʼєри — це індивідуальний процес для кожного. Пробувати різні сфери чи залишатися в межах однієї професії? Працювати на підприємстві чи на фрилансі? Розвиватися в одній компанії чи спробувати змінити роботодавця?

По закінченні коледжу перед випускниками знову постає ситуація вибору: де ж краще застосувати свої знання та здібності, у якій сфері й організації реалізувати себе, як матеріально забезпечити своє життя?  

Головне — знайти свій шлях та не відступати від мети.

Впродовж 16 – 18 квітня 2024 року відбулась низка івентів від компаній в рамках  ярмарку вакансій  ВСП «Сумський фаховий коледж НУХТ» Career Chance 2024. Ініціатором цього заходу став в.о. директора коледжу Олександр ЗІГУНОВ.

Головною метою проведення ярмарку було надання можливості студентам і випускникам коледжу ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають нових співробітників. Отож про вакансії та відкриті програми з працевлаштування розповідали численній аудиторії представники ПрАT «ТЕХНОЛОГІЯ», ТОВ “Гуала Кложерс Технологія Україна”, ТОВ «Гуалапак Україна», «МХП» ТОВ “Вінницька птахофабрика”, Сумська філія Сумського обласного центру зайнятості,  Державна прикордонна служба України, ENICON Сучасний інжиніринг промислової енергетики, Сім’я ресторанів Ла Спеція, Сімейна пекарня, ТОВ “Інженерно-технічний центр” “Центр автоматизації нових технологій”, рибопереробне підприємство та мережа фірмових магазинів “Дари моря”, ТМ «Fish King»

Варто зазначити, що під час проведення івентів в аудиторіях, де проходили зустрічі, здобувачі освіти  з великою зацікавленістю слухали стейкхолдерів, задавали питання. Це є яскравим свідченням того, що цей захід викликав значний інтерес як з боку підприємств-роботодавців, так і з боку студентів.