Теорія на практиці

Викладачі Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Юрій Барилюк, Олександр Зігунов та Володимир Заїка організували та провели заняття на виробництві зі спецдисциплін для студентів третього курсу спеціальності “Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва”. У рамках вивчення відповідних тем студенти відвідали Сумську ТЕЦ (ТОВ “Сумитеплоенерго) та Котельні Північного промвузла”, що забезпечують тепловою енергією 90% споживачів міста Суми.

Керівники підприємств розуміють необхідність взаємного співробітництва з закладами освіти і завжди раді прийняти наших студентів для чергової екскурсії або для проходження практики.
На кожному підприємстві робітники, майстри охоче пояснюють студентам принцип роботи обладнання, технологічні процеси, алгоритми роботи систем регулювання, управління та захисту. Після таких занять освоєння теоретичного матеріалу з фахових дисциплін стає більш продуктивним. А головне – до студентів приходить розуміння того, що підприємствам потрібні кваліфіковані, грамотні фахівці, які можуть не тільки виконувати доручені завдання, а й планувати і організовувати роботу структурного підрозділу.