Поетичний вечір

24 квітня 2018 р. в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся поетичний вечір для студентів гуртожитку. Організатори заходу: вихователь гуртожитку Дейнека Валентина Іванівна та співробітник коледжу Сердюченко Олександр Павлович запросили на зустріч Сумських поетів, членів літературно-мистецького клубу «Грань».

Віталій Меланич, Ірина Булахова, Анна Верховцева презентували збірки своїх творів, читали вірші, спілкували зі студентами.

Сердюченко О.П., працівник нашого коледжу,  також є членом літературно-мистецького клубу «Грань». На зустрічі він презентував свою збірку віршів «Щіпка солі».

Твори авторів привернули увагу молоді непідробністю ліричних почуттів, людяним ставленням до навколишнього світу та спостережливістю за плином життя з його радощами та болями.

Щирістю та теплотою віє від рядків про рідний край із його мальовничими куточками, про історичне минуле, рідних і дорогих людей.

Поет В.Меланич подарував бібліотеці коледжу свою збірку поезій «Найти себя», а Ірина Булахова збірки «Я вишию життя» та «Подставьладонь».