Олімпійський тиждень та день міжнародного студентського спорту

Початок нового навчаоьного року в ВСП «СФК НУХТ» традиційно співпадає із проведенням Олімпійського тижня та Міжнародним днем студентського спорту. В рамках тижня проводився цілий комплекс спортивних заходів спрямованих на фізичний розвиток студентів, пропаганду здорового способу життя та популяризацію спорту, Олімпійського руху в Україні.

Для студентів 3-4 курсів відбулася першість з міні-футболу (1 місце 4-Е-30, 2 місце 3-А-101, 3 місце 3-Е-31), для студентів ІІ курсу проведено турнір  з баскетболу ( 1 місце 2-А-104, 2 місце 2-Е-32, 3 місце 2-А-103), студенти 1 курсу зустрілися з майстром спорту України, чемпіоном України, призером чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Арча Іллею,  проведено майстер-клас з вихованцями ДЮСШ міста з волейболу.

20 вересня студенти групи 2-Е-32 взяли участь в заході присвяченому святкуванню Міжнародного дня студентського спорту яки легкоатлетичному манежі СумДУ.

Всі студенти були задоволені від участі у змаганнях, а студенти першокурсники дізналися багато цікавого зі світу спорту.