Мережева академія Cisco

З 1 березня 2020 року в Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ розпочала роботу Мережева академія Cisco.
Академія Cisco – це авторизований навчальний центр з підготовки фахівців Cisco. Навчання проводиться сертифікованими інструкторами згідно освітніми програмами Cisco, розрахованим на підготовку до сертифікації.
Академічні програми Cisco істотно полегшують студентам оволодіння знаннями і навичками для роботи в області комп’ютерних мереж і забезпечують широкі можливості для кар’єрного росту в провідних компаніях нашої країни і світу.
Студенти коледжу зможуть отримати практичні знання в усіх основних аспектах глобальних інформаційних мереж, самостійно займатися створенням і побудовою локальних мереж, отримати та закріпити навички роботи з реальним обладнанням.
Студенти спеціальностей “Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології” та “Комп’ютерна інженерія” отримали можливість опанувати курси “Introduction to Internet of Everything (Вступ до інтернету речей)”, “Introduction to Cybersecurity (Вступ до кібербезпеки)”, “Introduction to Packet Tracer (Курс-інструкція до симулятора мереж та ІоТ)”, “IT Essentials (Основи апаратного та програмного забезпечення ПК)” та інші.
Студенти академії Cisco Sumy College of Food Industry приймають участь в ініціативі IoT Step by Step (Інтернет речей крок за кроком).
Запрошуємо студентів прийняти участь в роботі академії.