Майстер –клас «Розробка та випікання тістечок з листкового тіста»

07 лютого 2018 р., ще раз був проведений майстер –клас «Розробка та випікання тістечок з листкового тіста» для учнів 9-их класів КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 та КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 з метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-мотивованого вибору місця майбутнього навчання викладачами та студентами коледжу спеціальності 5.05170104 «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» .

Викладач спецдисциплін Черниш Л.М. та студентки групи 4-х-115 Радько Руслана та Дьячкова Наталія  провели розробку, формування та випікання тістечок із листкового тіста та представили презентацію про виробництво заварних тістечок та виготовлення тістечок із листкового тіста.

Викладач спецдисциплін Назаренко Т.В. надала майбутнім вступникам інформацію про навчальний заклад, матеріально-технічну та навчальну базу, роботу підготовчих курсів, спеціальності, за якими проводиться підготовка спеціалістів, роздала інформаційні буклети.

Під час майстер класу учні самостійно виготовили тістечка та спробували їх на смак.

Наприкінці зустрічі учнів та вчителів пригостили солодкими подарунками виготовленими власними руками.

Майстер клас по виготовленню тістечок – це завжди цікаво, весело та дуже смачно!!!

Наприкінці зустрічі учні відвідали аудиторію спеціальності «Виробництво харчової продукції», де для них провела екскурсію Бондаренко О.А.