Майстер клас «Майстерня карамелі»

19 грудня 2017 було проведено майстер –клас «Майстерня карамелі» для учнів 9-их класів  КЗСОР «Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей» з метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-вмотивованого вибору місця майбутнього навчання викладачами та студентами коледжу спеціальності 5.05170104 «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» .

Викладач спецдисциплін Назаренко Т.В. та студентка групи 4-х-114 Моренко Ірина підготували карамельну масу, провели її розробку та формування, студентки гр. 4-х-115 Гордієнко Анна та Луценко Ольга – представили презентацію про історію виникнення та виробництва карамелі, а  голова циклової комісії Тарабан Л.В надала майбутнім вступникам інформацію про навчальний заклад, матеріально-технічну та навчальну базу, роботу підготовчих курсів, спеціальності, за якими проводиться підготовка спеціалістів, роздала інформаційні буклети.

Під час  формування карамелі учні самостійно виготовляли солодкі поробки з підготовленої карамелі та спробували ці чудеса на смак

Наприкінці зустрічі учнів та вчителя пригостили солодкими       подарунками виготовленими власними руками від «Майстерні карамелі».

Майстер клас «Майстерня карамелі» – це завжди цікаво, весело та дуже смачно!!!