Кулінарний батл юніорів

23 жовтня 2019 р. на базі гриль-бару «Дикий Захід» відбувався конкурс «Кулінарний батл юніорів» за участю студентів нашого коледжу. У гастробатлі взяли участь команди гр. 4-ХП-07 «Тріо безсумнівних» (Даніїл Пономаренко, Євгенія Семенюченко, Наталія Коваленко); гр.. 3-ХП-08 «Сhe bellerra», у перекладі з італійської «Яка краса!» (Ярослава Лелюх, Богдан Булига, Олександр Лесик); гр.. 3-ХП-09 «ТABASCO» (Влад Наливайченко, Даніл Посохов, Антон Терещенко).
Під керівництвом найкращих кухарів закладу студенти продемонстрували свої навички у приготуванні трьох страв – закуска, основна страва і десерт. Паштет під яблучним желе, паста з куркою та грибами, шоколадний фондан та ін. студенти готували перед членами журі та відвідувачами, які також мали змогу дегустувати всі витвори мистецтва.
Кулінарні шедеври оцінювали: голова департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, заступник Сумського міського голови Степан Пак, головний спеціаліст відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Олена Старцева, директор СКХП НУХТ Юрій Барилюк.
Усі учасники гідно презентували страви і були нагороджені цінними подарунками та сертифікатами від організаторів конкурсу гриль-бару «Дикій Захід», а також спонсорів ТРЦ «Лавіна» та «Суши мастер». Та все ж таки слід відмітити команду гр. 4-ХП-07, яка отримала найвищу оцінку в конкурсі – приз глядацьких симпатій.
Піднесений настрій, позитивні емоції, одночасно хвилювання і гордість за майбутніх випускників-фахівців переповнювали серця викладачів. Формат заходу сподобався абсолютно всім, тому в майбутньому ми будемо підтримувати традиції співпраці з роботодавцями.