IX студентська науково-практична конференція

29 березня 2018 року в Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася IX студентська науково-практична конференція, присвячена актуальним питанням сучасного стану технології, автоматизації та комп’ютеризації в харчовій промисловості, а також результатів проходження технологічної практики.

Традиційно розпочав конференцію викладачач спецдисциплін к.т.н Стеценко Дмитро, який підкреслив важливість практичного навчання при підготовці висококваліфікованих фахівців.

На конференціївиступилистуденти, якіпідготувалидоповідіпідкерівництвомвикладачівколеджу. Студентипродемонструваливисокийрівеньпідготовки та прагнення до практичного використанняотриманих знань. Найбільшу зацікавленість викликала доповідь студентів спеціальності: «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» -Обрусника Сергія та Лукьяненка Андрія.(гр 4-а-92),«Застосування сучасних засобів інженерії. Платформа Arduino»

Висока активність учасників конференці ївиливалася в палкій дискусії, адже студенти різних спеціальностей мали змогу ознайомитися з доробками та результатами наукови хдосліджень своїх колег. Усі бажаючі ставили доповідачам запитання, висловлювали свої побажання та думки щодо заслуханої доповіді, що підкреслило зацікавлення молодої генерації не лише у напрацюваннях у власній галузі знань, але й у між дисциплінарній науково-практичній співпраці. На конференції були присутні представники підприємств  ТДВ «Охтирський хлібзавод», ТДВ «Глухівський хлібзавод», які відмітили високий рівень знань та підготовки студентів.