Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?»

Кажуть, що жінки та чоловіки зовсім різні, одні – з Венери, інші – з Марсу. Хто розумніший –  хлопці чи дівчата? Тисячі років людство шукає відповідь на це філософське питання.

19 листопада 2018р у Сумському коледжі харчової промисловості  зі спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» пройшла інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?» серед дівчат та хлопців групи 2-х-120 під керівництвом Людмили Тарабан.

У команді дівчат зібралися старанні, доброзичливі, чуйні, відповідальні, цілеспрямовані,  добрі, веселі та симпатичні. У чоловіків – веселі, кмітливі, розсудливі, спокійні, впевнені, врівноважені, серйозні, гострі на язик та наполегливі хлопці.

Запекла боротьба між дівчатами та хлопцями була поділена на сім раундів, завдання були досить складними та водночас веселими і цікавими. Учасники мали відповідати на каверзні питання, виконувати кумедні та незручні завдання, швидко реагувати і, звичайно, мати терпіння дійти до фінішу.

Не дивлячись на сильне протистояння, дружня атмосфера  панувала в учасників конкурсу, які розвінчали стереотипи та  подарували веселий настрій усім глядачам.

Дуель чоловічого і жіночого світів завершилась перемогою ДІВЧАТ!!!!