І Всеукраїнська науково-технічна Internet-конференція

І Всеукраїнська науково-технічна Internet-конференція

28 лютого 2020 року в Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ пройшла І Всеукраїнська науково-технічна Internet-конференція “Підготовка фахівців з автоматизації та комп`ютерно-інтегрованих технологій в закладах фахової передвищої освіти”. Участь в конференції прийняли викладачі та студенти з 10 навчальних закладів України, які готують спеціалістів в галузі автоматизації: Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ, Вільногірський коледж НМетАУ, Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ, Сумський коледж харчової промисловості НУХТ, Механіко – технологічний коледж ОНАХТ, Машинобудівний коледж СумДУ, Полтавський коледж харчових технологій НУХТ, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж», Київський індустріальний коледж КНУБА, Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ».
Учасники конференції підготували доповіді за напрямами: підготовка фахівців з автоматизації та комп`ютерно-інтегрованих технологій в закладах ФПО; автоматизація процесів керування технологічними процесами та комплексами; застосування автоматичних приладів на виробництві й у побуті; інформаційні системи керування у виробництві та освіті.
Всі автори отримали сертифікати учасника і збірник тез конференції (збірник розташований в репозитарії коледжу. Переглянути).
Викладачі циклової комісії автоматизації та комп`ютерно-інтегрованих технологій СКХП НУХТ вдячні за проявлений інтерес і сподіваються на подальшу співпрацю.