ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

09 листопада, у День української писемності та мови, Сумщина відкрила ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

На урочистий захід, що проходив у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, завітали представники місцевої влади, гості зі столиці, учні та вчителі закладів загальної середньої, професійної  освіти, студенти, викладачі закладів вищої освіти Сумської області, науковці, митці, представники громадських організацій та ЗМІ.

Анатолій Сахно, український письменник, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України  нагородив подячними дипломом Ліги українських меценатів  Лелюх Ярославу, студентку групи 2-ХП-08, переможця ІІ етапу  2018 року.

У нашому закладі проведений  I етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови, у якому взяли участь студенти всіх курсів.