ХІ студентська науково-практична конференція “Інженерні інновації та розбудова національної економіки”

23-24 квітня 2024 року відбулась ХІ студентська науково-практична конференція “Інженерні інновації та розбудова національної економіки”, яка стала особливою подією та зібрала разом молодих дослідників-початківців, фахівців та експертів. Це був час для обміну між здобувачами освіти ідеями, результатами досліджень та інновацій, які спрямовані на покращення національної економіки через інженерні рішення та технологічні новації.

Цікава та різнопланова інформація доповідачів, їх зв’язок із аудиторією створив ту атмосферу, що дозволила зрозуміти сучасні тенденції в розвитку різних галузей науки і техніки.

Студентська науково-практична конференція сприяла підтримці та розвитку наукової діяльності здобувачів вищої освіти, виявленню інтелектуальних і творчих здібностей, формуванню в них зацікавленості до науково-дослідної роботи, навичкам публічного виступу, вмінню захищати свої наукові напрацювання та вирішувати практичні завдання.

Є впевненість, що інженерні інновації наших студентів мають потенціал стати драйвером зростання національної економіки, забезпечуючи її сталість, конкурентоспроможність та стале покращення якості життя наших громадян.

Програма  ХІ студентської  науково-практичної  конференції  «Інженерні інновації та розбудова національної економіки»