«ФЕСТИВАЛЬ ПАСОК 2024»

2 травня 2024 року відбувся конкурс професійної майстерності «ФЕСТИВАЛЬ ПАСОК 2024» на цикловій комісії харчових технологій серед здобувачів освіти спеціальності 181 Харчові технології.

Усі учасники виготовили і презентували неймовірно гарні та якісно виготовлені паски. Тому визначити  переможців для членів журі (Олександр ЗІГУНОВ в.о. директора, Людмила ТАРАБАН заступник директора з навчальної роботи, Олена РИБАЛКА завідувачка технологічного відділення, Ірина ЛОЗА завідувач навчально-виробничою практикою, Вадим ГУДИЛІН керуючий мережею «I ♥ Кеbаb» і «Sumy Doner»  та Тетяна НАЗАРЕНКО голова циклової комісії харчових технологій) було не просто! Комісія оцінювала усі деталі: оригінальність та автентичність рецептури, складність технології приготування тіста; дотримання поточності технологічного процесу та санітарно-гігієнічних норм робочого місця; складність оздоблення; стан м’якушки та поверхні виробу; зовнішній вигляд;  презентацію готового виробу та смак і запах.

І визначили наступних переможців:

І місцеСвітлична Марія та Скляр Олена (гр. 3-Х-124);

ІІ місцеБондарева Єлизавета (гр. 2-ВХП-18);

ІІІ місцеПугач Тетяна та Терещенко Поліна (гр. 2-ВБК-01);

За участь в конкурсі отримали подяки  – Литвиненко Марія (гр. 2-ВБК-01), Медведєва Софія (гр. 2-ВБК-01), Лейба Анастасія (гр. 2-ВХП-18) та Шкурко Вікторія (гр. 1-ВХПс-01).

Переможців було нагороджено грамотами та  цінними подарунками!

Спонсор конкурсу «Планета Кіно» нагородили конкурсантів промокодами з 50% знижкою.

Керуючий мережею «I ♥ Кеbаb» і «Sumy Doner» Вадим Гудилін, вручив переможцям подарункові сертифікати на відвідування закладів ресторанного господарства.

Викладачі циклової комісії пишаються своїми майбутніми спеціалістами!