Екскурсія студентів до готелю «Reikartz Суми»

20 листопада 2019 року в рамках співпраці із закладами сфери гостинності відбулася екскурсія студентів 1, 2 курсу спеціальності «Ресторанне обслуговування» до готелю  «Reikartz Суми» під керівництвом викладачів Лобачової Н.Л. та Кіншакової К.В.

Під час відвідування готелю екскурсанти прослухали лекцію на тему «Характеристика мережі готелів Reikartz Hotel Group та особливості роботи в ній». Дізналися історію створення та розвитку мережі, а також концепцію стандартів сервісу Reikartz.

Особливу зацікавленість студентів визвала екскурсія номерним фондом готелю і огляд номерів категорій «Класик», «Стандарт», «Суперіор», «Люкс».

Студенти  також відвідали  службові та побутові приміщення.

Для підготовки конкурентоспроможних спеціалістів з ресторанного обслуговування вкрай важливим є надбання практичних навичок з вивчення і дослідження особливостей роботи діючих підприємств готельного господарства країни, закріплення отриманих під час навчання теоретичних знань та можливість спілкування з представниками готельної галузі.

Важливою частиною екскурсії була можливість отримати відповіді на питання щодо можливості проходження практики та подальшій роботі в готелі «Reikartz Суми» під час спілкування з представниками підприємства.

Висловлюємо подяку керівництву підприємства за надану можливість та сподіваємось на подальшу співпрацю!