Екологічні заходи до Всесвітнього Дня охорони водно-болотних угідь

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ проведено екологічні заходи з нагоди Всесвітнього Дня охорони водно-болотних угідь(керівник – викладач природничих дисциплін Світлана Яценко).

На екологічній конференції було заслухано доповіді з актуальних питань сьогодення «Водно-болотні угіддя рідного краю – Сумщини» та «Ресурсна роль водно-болотних угідь України»(доповіді підготували студенти ІІ курсу Лебідь Артем та Тарабан Артем). До уваги присутніх був представлений відеофільм «Гідросфера України – чарівний дивокрай»(робота студента Дениса Литвина).

У групі 2-Е-29 студентами Софією Гончаренко та Дмитром Губою  було проведено інформаційний дайджест «Екологія – це я, екологія – це ти, екологія – це ми», студенти групи активно долучилися до обговорення глобальних екологічних проблем людства.

Цікаві та змістовні буклети розробили студенти груп 2-А-98, 2-А-97 та 2-Е-29: Осінній Микола, Грушка Роман, Лебідь Артем, Тарабан Артем, Таран Дмитро, Брюховецький Валерій, Губа Дмитро та Ніколаєнко Павло.

Творчий пошук триває!